גלריה

 

עכשיו כשהסדרנו את הנושא הזה, בוא נראה מה תפקידו של העיבוד השבבי בדרך להגשמת הרעיון שלך, כי בתור חברה שכבר ייצרה בעבר כמה אבי טיפוס, אנחנו יכולים להגיד לך, שהיום בו תראה את הרעיון שלך בפעם הראשונה מול עיניך בתלת מימד, יהיה יום שלא תשכח.

 

הייתרון הגדול של העיבוד השבבי, הוא היכולת ליצור מודל ממוחשב ולהפוך אותו למציאות מתכתית מדוייקת.

צור קשר

רוצים לקבל הצעת מחיר?

יש לכם רעיון שאתם רוצים להפוך למציאות?

רוצים להכיר אותנו יותר?

התקשרות ללילית במשרד - 04-9808173

כתבו לנו מייל: Avit_ltd@netvision.net.il

כתובת: ת.ד. 61, א.ת. שלומי, שלומי, 22832

פקס: 04-9808616

או השאירו פרטים, ואנחנו נחזור בהקדם:

 
 
 

ייצור של אב טיפוס טוב

ייצור של אב טיפוס טוב צריכה לכלול עבודה איכותית כבר משלב תכנון המודל, דרך הייצור בפועל, ההתאמה של החלקים, החיבורים והזויות, ולבסוף - לוודא שהמוצר הסופי אכן עושה את הפעולה שלשמה יצרנו אותו.

 

כמו כל מוצר כמעט, תמיד יידרשו תכנונים, חישובים ודיוקים של המודל הראשוני לכל אורך הייצור וההרכבה של המוצר הסופי. לכן חשוב מאד שהצוות שעובד על הכנת אב הטיפוס שלך, הוא צוות מיומן ומקצועי מספיק כדי לפתור את כל הבעיות והאתגרים שנוצרים במהלך הייצור, ולהביא את המוצר לשלב הסופי שלו.

 

כדי שזה ייקרה, אתה צריך לוודא שהחברה המייצרת היא גם מקצועית ומנוסה מספיק, אבל בעיקר שיש לך תקשורת טובה עם האנשים שעימם אתה עובד. כי בעיות תמיד יהיו, והגדולה של עסקים בתחום העיבוד השבבי, הוא היכולת שלהם לראות בעיות כאתגרים ולהתגבר עליהם.

 

בנוסף, חשוב שתדע, שקיימות מכונות רבות ושונות שיודעות לייצר מוצרים כמו שלך, ולכן, חשוב לוודא שחברת העיבוד השבבי שתחבור אליה, אכן מחזיקה בטכנולוגיה הדרושה כדי ליצור את המוצר שלך בצורה מיטבית, בדרך שגם תתאים לייצור סדרתי בהמשך.

רוצה לשמוע מה אנחנו יכולים לעשות בשביל הרעיון שלך?

דבר איתנו ונגשים לך את החלום: 04-9808173

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Google+ - Black Circle

בנייה ועיצוב אתר:נוגה נבאתי